Kryefjala Logo

Alma Bektashi humb njeriun e shtrenjtë!

7 Janar, 2024 | 5:20 pm

Këngëtarja e njohur e muzikës shqiptare, Alma Bektashi, ka humbur personin e shtrenjtë të familjes, mamanë e saj.

Ky lajm i hidhur është bërë i ditur nga vetë këngëtarja, e cila përmes një postimi në profilin e saj të Instagramit, ka treguar se nëna e saj ka ndërruar jetë ditën e djeshme.

“Ah nanushja ime, e mira ti. Ma këpute shpirtin dhe ma copëtove zemrën”, ka shkruar këngëtarja bashkangjitur një fotografie të nënës së saj, të postuar në Instastory.

 

19C49203 C4C6 4465 98EF A14134083C96

Të ngjashme