Kryefjala Logo

Alketa Vejsiu kapet “mat” duke zvogëluar moshën

4 Maj, 2022 | 4:58 pm

Alketa Vejsiu përveçse moderatore, në kohën e lirë bën edhe blogeren. Herë serioze, herë sportive, herë si adoleshente por mbi të gjitha shumë pa stil (e thonë të gjithë që moderatorja është një grua pa stil), shfaqet Alketa në profilin e saj në Instagram.

Por këtë herë ajo që na ra në sy janë këto pantallona “Burberry”, që për të realizuar një foto në Instagram ja ka marrë borxh vajzës së saj Nicole.

646ACF4B 8309 422D B4D8 B53F553FDAAE C555A4F6 F437 4123 8D99 4DEAEA2BF312

Nicole tashmë është tashmë një adoleshente shumë simpatike, studion në Londër dhe Alketa udhëton shpesh për ta takuar.
Por mesa duket mundësitë që si ka patur dot në adoleshencë e saj moderatorja e njohur është duke i shfrytëzuar tani në adoleshencën e saj të dytë …

Të ngjashme