Kryefjala Logo

Alisa xheloze për Urimin në BB VIP Kosova, por vetë pozon seksi me veshje intime

13 Dhjetor, 2022 | 10:23 am

Alisa dhe Urimi janë çift i njohur në Tik Tok të cilët janë bërë pjesë e BB VIP Kosova. Ndonse që prej pjesëmarrjes Alisa dhe Urimi bëjnë si çift me namuz, ku madje as nuk janë puthur.

Ndonse nuk kanë patur fund edhe xhelozitë e Alisës për Urimin. Në ato pak raste që flet shpreh xhelozinë. Por nga ana tjetër Alisa në Instagramin e saj shfaqet me bikini mjaft seksi.

Ndonse duket se Urimi nuk qenka aq xheloz për të. Ndryshe bën e ndryshe thua qenka dhe Alisa.

B69CA2BD B24E 4609 A5B1 556BE1D8BEF8

A6464800 F669 4662 90A0 E62E75F80783

Të ngjashme