Kryefjala Logo

Alfio Rrotani lë pas ndarjen me Fatma Methasanin dhe nis romancë të re?

1 vit më parë

Kur në median rozë filluan të qarkullonin lajmet se Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani i kishin dhënë fund marrëdhënies së tyre,ishte ky i fundit ku nëpërmjet një Instastory konfirmoi ndarjen nga moderatorja.

Ato ditë duken shumë larg për Alfion ku për momentin ndodhet në Dubai dhe nuk kanë munguar postimet e tij në rrjet.
Në njërën prej tyre duket Alfio që me dorë bën një gjysëm zemre dhe gjysmën tjetër e plotëson një bjonde bukuroshe.

Ai është kujdesur ta theksoj faktin se janë miq pasi shkruan “Friends here”
Vajza në fjalë nuk është figurë e njohur për ne pasi nuk është shqiptare por e huaj.

D2C0E54E A8C7 4CC3 AEB5 2760A234AF8D

Të ngjashme