Kryefjala Logo

Alfio e konfirmon: Po jam ndarë nga Fatma!

9 Nëntor, 2022 | 2:14 pm

Alfio Rotani dhe Fatma Methasani i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre.Këtë lajm e ka konfirmuar së fundmi vetë Alfio, përmes një postimi në rrjetet sociale.

Ai shkruan se e ndjen detyrim që të sqarojë këtë gjë për ndjekësit dhe miqtë e tij, ndërsa pohon se ai dhe Fatma i kanë dhënë fund martesës.

“Unë dhe Fatma nuk jemi më bashkë nga pothuajse një vit. Motivet janë shumë personale dhe individuale, nuk kanë të bëjnë me tradhti ose rrethana të tjera që qarkullojnë”- shkruan ai duke mos dhënë detaje rreth ndarjes nga moderatorja e njohur.

6DFE4DBF BF5A 4D26 95D2 9D4BA8B2C7BA

Të ngjashme