Aleksia Peleshi pranon per here te pare lidhjen me Romeon: E dua me gjithe forcen time!

1 vit më parë

Prej disa kohesh, vajza e ministrit Niko Peleshi, Aleksia eshte perfolur se eshte ne nje marredhenie me aktorin Romeo Veshaj. E ftuar ne Glamour Zone ajo ka pohuat se jane bashke duke thene:

“E vërteta është që Romeon e dua shumë. E dua me të gjithë forcën që kam për të dashur dikë. AI është një nga ata njerëz, që në lutjet e mia në fund të ditës, falenderoj Zotin që është në jetën time.”

Me tej ajo ka treguar se i ngjan teper me babain e saj dhe se behet mjafte xheloze per te!

Të ngjashme