Kryefjala Logo

Aleksia Peleshi flet pas ndarjes me Romeon: Jetoja në shtëpinë e tij, tani ndihem e çliruar

2 Maj, 2022 | 7:52 pm

Pas deklaratës së Romeo Veshaj që është single ka ardhur edhe reagimi i Aleksia Peleshit. E ftuar tek Rudina ajo ka treguar se janë ndarë.

Aleksia kishte menduar se kishte arritur finalizimin e marrëdhënies pasi ai i kishte dhënë sigurinë duke e futur në shtëpinë e tij ku ka bashkëjetuar me prindërit si dhe kishte takuar familjarët e saj. Siç shprehet Aleksia bënin plane për martesë e Romeo e prezantonte si të fejuarën e tij.

Por më tej ajo tregon se vuajti për faktin si do reagonte publiku, ndonse ndihet e çliruar tani më që është ndarë. Ndonse Romeo nga ana tjetër nuk ka dashur të japë detaje.

Të ngjashme