Thursday, January 20, 2022

Latest Posts

Aleksia e Romeos, uron festat e fundvitit me kostumin e Bora Zemanit

Aleksia Peleshi ka publikuar nje foto ne Instagram prane pemes ne vigjilje te Vitit te Ri.

Por ajo qe na terhoqi vemendjen eshte pikerisht fakti se Aleksia mban te veshur kostumin sportiv te Bora Zemanit. Persa i perket Romeos ajo eshte shprehur se vazhdon ende te jete me te pavaresisht indicieve ne rrjet. Ne anen tjeter ka shprehur mbeshtetjen per Donaldin dhe zgjedhjet e tij.

Po me kostumin e Bores cfare ka dashur te tregoje?

Latest Posts

Don't Miss