Kryefjala Logo

Albërije Hadërgjonaj zbulon sa mijë euro merr nga një dasmë!

14 Korrik, 2022 | 10:35 am

Albërije Hadërgjonaj ka qenë e ftuar në “Goca dhe Gra” ku ka treguar se dikur ka vuajtur shumë ama sot është në gjendje shumë të mirë ekonomike. Madje ka ngritur dhe çmimet e koncerteve.

E pyetur se sa fiton për një dasmë Albërija ka treguar: 8-10 mijë euro. Këtë vit kam vendosur të bëj më pak prandaj kam ngritur edhe çmimin.

Ndonse nuk mungojnë datat e rezervuara dhe ajo mendon se ka shumë dasma që duan të kenë Albërijen në dasmë.

Të ngjashme