Kryefjala Logo

Albërije Hadërgjonaj kujton vështirësitë që ka kaluar: Prisja mbyllur ne makine dy vajzat e mia Agnesën dhe Anxhelinën.

14 Korrik, 2022 | 11:35 am

Albërije Hadërgjonaj ka qenë e ftuar në “Goca dhe Gra”. Ajo ka treguar se në moshën e adoleshencës sē vajzave Agnesës dhe Anxhelinës ajo i ndiqte mbrapa dhe i priste jashtë clubit në makinë.

Ndonse kjo gje i besdiste vajza Albërija tregon se duhej të mësoheshin me oraret. Më tej ka treguar se ka qenë shumë strikte.

Gjithashtu ka përmendur edhe vuajtjet e mëdha që ka kaluar që nga ndarja nga bashkëshorti e deri tek emigrimi në Amerikë.

Të ngjashme