Kryefjala Logo

Albërije Hadërgjonaj feston ditëlindjen, Antigona i shkruan këto fjalë zemre

15 Shtator, 2022 | 11:20 am

Albërije Hadërgjonaj mbush sot 47 vjeç, e në këtë ditë të veçantë nuk mund të mungonte një urim nga motra e saj Antigona. Ajo ka publikuar një foto në Instagram e perbri shkruan;

“Shpirt i motrës sot ke ditëlindjen dhe të kam shumë larg. U bëfsh edhe 100! Mund të ketë mijëra motra në këtë botë, po për mua ti je motra më e mirë pa asnjë dyshim. Gezuar ditëlindjen! Të dua dhe më mungon”.

Rikujtojmë se motrat Hadërgjonaj janë mjaft të lidhura me njëra tjetrën madje dhe fëmijët e tyre po ashtu. Aq sa shpeshherë janë krahasuar edhe me familjen Kardashians.

E4053A90 35DE 4F81 AC91 F9C869C031AD

Të ngjashme