Friday, January 21, 2022

Latest Posts

Alberie Hadergjonaj futet ne BB VIP dhe ka dy fjale me Donaldin!

Mbremjen e sotme Alberie Hadergjonaj eshte futur brenda shtepise se BB Vip per te takuar mbesen e saj si dhe per te dhene nje performance.

“Une kam kater femije kur me pyesim, Beatrixin e kam rrit vet dhe ka nje shpirt, pasterti dhe dua shume qe njerezit te njohin dashamiresine e saj. Jam shume e lumtur qe Beatrix po perjeton nje emocion me Donaldin qe une e kam shume zemer. Te duam shume Donald!”- ka thene Alberia.

Ajo ka kenduar asnjehere se bashku me Beatrixin. Nje moment vertete emocionues!

 

Latest Posts

Don't Miss