Kryefjala Logo

Albano Bogdo shan Alban Ramosaj nga motra! Ç’po ndodh?

1 Tetor, 2023 | 10:23 am

Albano Bogdo këtë sezon të ri ka kaluar ne Vizion Plus me emisionin e tij Albana show.

Në hapje të puntatës së parë ai sqaron se ky është emisioni i tij dhe thotë çfarë të dojë.

Teksa po ironizonte largimin nga muzika të Alban Ramosajt dhe Feros, Bogdo e prezantoi Albanin si ai tipi që i *** motrën Donaldi në Big Brother.

Ndonse kjo deklaratë ka shfaqur shumë reagime edhe në rrjet.

Të ngjashme