Kryefjala Logo

Albano Bogdo e ofendoi,reagon Beatrix Ramosaj

1 Tetor, 2023 | 12:15 pm

Po bën xhiron e rrjetit Albano Bogdo i cili ka zgjedhur në gjuhë vulgare të paraqesë si “komedi” largimin e Alban Ramosaj nga muzika duke i përmendur motrën,Beatrixën,si ajo që  u q** me Donaldin brenda shtëpisë së BBVIP.

Reagimet më të shumta,Albano i ka marrë nga rrjeti (dhe ndoshta kjo është ajo që ai donte të arrinte) por edhe personazhe të njohura si Aulona Musta kanë reaguar.

Reagimi që më shumë pritet në fakt është ai i vetë Albanit dhe Trixës.E ndërkohë që nga Albani skemi ende asgjë,një TikTok i Beatrixit duket se i dedikohet pikërisht Albanos..

“Ti po flet për mua?As  nuk më intereson fare” ka qënë dublimi që Trixa ka shpërndarë në rrjet.

Video:
 

Të ngjashme