Albano Bodgo përsëri beqar! I jep fund lidhjes me vajzën që e propozoi për martesë

1 vit më parë

Aktori i njohur i humorit, Albano Bogdo, u bë krytitull i mediave rozë pak muaj më parë kur zbuloi se i kishte propozuar partneres për martesë. Ai tërhoqi vëmendjen me propozimin e veçantë që i kishte bërë, duke u shtirur sikur i kishte harruar ditëlindjen. Në darkë ai tha se i kërkoi falje partneres për veprimin e tij

Albano Bodgo është një ndëe aktorët e humorit më karizmatik edhe jasht skene. Ai gjithmonë ka folur hapur për jetën e tij personale, për të mirat dhe të keqijat që e karakterizojnë. Shpesh e kemi dëgjuar të flasë për marrëdhënie të kaluara që I ka dhënë fund , kur ka tradhëtuar apo kur ka përzënë nga shtëpia të dashurën e tij.

Bodgo ka pranuar se ka qenë i alkolizuar teksa ky ves i shkaktoi probleme shëndetësore me ankthin kronik dhe shpesh ka qenë një problem midis krijimit të marrëdhënieve afatgjata me vajzat.

Para disa kohësh nëpërmjet një statusi ai njoftoi se i kishte propozuar të dashurës së ti për martesë. : “Do të të ulem në gjunjë që të më falësh?” U ula në gjunjë dhe nxora unazën. Ajo e pa dhe pyeti: “Po kjo ç’është?” Dhurata për ditëlindjen është dhurata për të gjithë jetën…’”, – tregoi aktori asokohe.

Në rrjetet e tij sociale është evidentuar se Albano ka fshirë të gjitha fotot me të dashurën e tij Jonidën. Nga disa burime mediatike thuhet se cifti ndoshta nuk janë ndarë por kanë vendosur për një periudhë pauze, megjithatë heqja e fotove bën që të dyshohet për dicka më të “rëndë” se reflektimi.

Të ngjashme