Albani, ish konkurenti i Perputhen sulmon Arjan Konomin me argumenta per jeten e tij private

6 muaj më parë

Arjan Konomi ka qene i perfshire ne ceshtjen e Alvises dhe Hysenit ku ka perdorur ofendime nga me te rendat per vajzen ne fjale.

Sigurisht qe edhe me te rrjeti eshte tejet i irrituar. Se fundmi konkurrenti i Perputhen 1 ka bere nje postim ne Insta story me foton e Arjanit ku perbri shkruan:

”Arjan Konomi opinionisti kryesor dhe nje nder njerezit me te afert te produksionit. 50 vjec i pamartuar kurre ne jeten e tij paksa te cuditshme. Nuk eshte folur kurre per nje lidhje me nje femer, ka dy vjet qe gjykon si duhet te jete nje cift djale vajze dhe vete s’ka qene kurre cift.

Të ngjashme