Kryefjala Logo

Albana Osmani rikthehet në ekran?

22 Dhjetor, 2023 | 3:21 pm

Pas një mungese të gjatë, moderatorja Albana Osmani po rikthehet me një projekt.

Ajo e ka ndarë lajmin e rikthimit në mediat sociale përmes një videoje, nga e cila kuptojmë se bëhet fjalë për një projekt që do transmetohet në platformat e saj online.

“Programi është në Tv tim Online në YouTube. E ardhmja është e gjitha online. Kështu ecim përpara! Falemiderit që më bëni subscribe së pari aty në YouTube më gjeni me emrin tim, dhe më pas më ndiqni. Besoj plotësisht që do të kemi një cope tjetër udhe sëbashku me sukses!”- i shkroi ajo një komentuese që e pyeti se ku do e shohim.

 

65F2FB6F 8C15 4955 A39E D0457B1938DB

Të ngjashme