Kryefjala Logo

Alban Ramosaj revoltohet, i kundërpërgjigjet Olti Curri

11 Maj, 2022 | 4:56 pm

Një shaka e bërë mes Olti Currit dhe aktorit Elios Shuli përvec se ndezi rrjetin, ka revoltuar Alban Ramosaj. Madje këngëtari ka shprehur revoltën madje duke treguar se do e ndjekë në rrugë gjyqësore.

Kaq ka mjaftuar që Olti ti kundërpërgjigjet mes Instagramit ku i jep të drejtën ta ndjek edhe me SPAK-un nese do, thjesht ai si artist nuk e kupton që këto gjëra merren me sportivitet nga gjithë.

Por Albani nuk është i rrahur me këto gjëra, ai mendon se i prishet imazhi. Ah more Alban ti thuaj shyqyr përflitesh akoma. Imazhi jot merr fund atëhere kur nuk flet njeri për ty, jo kur flasin.

10D0CB77 6188 4CA6 A733 80CE07790FA0

5EAB761C DB7C 4C72 8296 E44C98B8725F

Të ngjashme