Alban Ramosaj reagon per here te pare pas FK: O ma fitova!

7 muaj më parë

Alban Ramosaj ka reaguar per here te pare pas FK, ku doli i dyti me kengen Theje. Ne nje postim me foto nga festivali ai shkruan;


Ky vit, fal jush ishte i imi! – Jo për numrat e trofeve që kam cuar në shtëpi por prej dashurisë masive që më keni falur, dhe siç degjoj, shof, ndjej dhe lexoj po vazhdoni t’ma jepni pa kushte, pa kursim…”,
shkruan Albani për publikun e tij, të cilit i përulet.

#LejNajLlafPaThene #EMbajNjeSyMbyll

“O Ma, FITOVA!!”, i drejtohet artisti së ëmës, me të njëjtat fjalë që iu drejtua kur rrëmbeu trofeun e festivalit “Kënga Magjike”.

Gjithashtu, ai ka një mesazh edhe për të motrën, Beatrix, e cila qëndron e izoluar në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

“Kur të lexosh, dua ta dish që bëra me të mirën time, madje ia kalova Albanit te meparshem!”,shkruan Albani.

Të ngjashme