Kryefjala Logo

Alba reagon për herë të parë pas largimit nga BB VK

18 Janar, 2024 | 2:32 pm

Banorja e fundit e cila u largua nga shtëpia e BB VK ditën e hënë ishte Alba Vukaj, një banore shumë e komentuar nga publiku.

Alba ka reaguar dje përmes një postimi në Instagram.

“Eksperiencë e jashtëzakonshme… emocione nga më të ndryshmet… mirënjohëse pa fund për mbështejtjen e familjes, shoqërisë dhe gjithë publikut që më përkrahu dhe besoi tek unë, në momente të bukura dhe sidomos të vështira. Ndihem mirë kur më kuptojnë njerëzit.”, ka shkruar ajo.

 

58B5504B 4855 4ABB AA6A 6BBFC7234FC2

Të ngjashme