Kryefjala Logo

Alba bie “pre” e rrjetit me deklaratën:”Shes vila 10milion euro..”

22 Qershor, 2024 | 10:46 am

Alba Pollozhani ka qenë një ndër personazhet më të komentuara të këtij sezoni të “Për’puthen”.

Mbrëmjen e djeshme, ish konkurentja e emisionit të dashurisë ka qenë e ftuar në ‘Top Arena’ dhe ka treguar se tashmë ka nisur të merret me shitjen e pronave të patundshme luksoze. E pyetur nga Alesia Bami, ajo ka treguar se shet vila në Shqipëri me vlera marramendëse deri në 10milionë euro, ndërsa ka habitur moderatoren e cila e pyet “po kush i blen…”

E duket se Alesia nuk është e vetmja që u habit pasi menjëherë rrjeti filloi të komentonte deklaratën e Albës duke e bërë të pabesueshme deklaratën e saj.

Të ngjashme