Kryefjala Logo

Alarm për bombë, anullohet koncerti i Ylli Limanit

28 Nëntor, 2023 | 2:14 pm

Ylli Limani mbrëmjen e djeshme ishte përgatitur për të performuar për festën e Flamurit në një ‘club’ në Prishtinë, por koncerti është anulluar pas një alarmi për bombë!

“Sonte është festa më e madhe e të gjithë shqiptarëve, 28 Nëntori. Sot kemi pasur për të festuar bashkë. Pikërisht sot, pas një lajmërimi të rremë për eksploziv, eventi është anulluar!

Po ndihem shumë keq për të gjithë ju që keni rezervuar dhe jeni bërë gati për të dalë. E gjithë kjo për shkak të ligësisë si njerëzve që kushedi se si e shikojnë të përfitojnë nga veprime të tjera”.-shkruan Ylli në Instagram.

8EC7EFF4 15CA 4689 A96B 7714C38A0286

Të ngjashme