Kryefjala Logo

Akuzuan Heidin se kopjoi Jorin, reagon Jori Delli!

17 Janar, 2024 | 2:16 pm

Jori, ish-banorja e “BBV”, së fundmi është përfolur në mediat rozë, pasi ndjekësit kanë komentuar sikur Heidi e ka kopjuar, sepse kjo e fundit ka veshur të njëjtin fustan si Jori.

Jori ka reaguar për këtë në llogarinë e saj të Instagramit dhe ka shkuar:

 

“Pse të gjithë më shkruani që më kopjoi? Nuk e kam shpikur unë këtë fustan. Vishuni si të doni e mos e vrisni fare. Gjithsesi me pëlqen shumë Heidi edhe si i ri fustani.”

3B393BA7 9DB2 4A09 8A66 51593AB29EFD

 

Të ngjashme