Kryefjala Logo

Aktorja konfirmon hyrjen dhe arsyen pse do futet në BBVA:”Do gjej burrë!”

2 muaj më parë

E ftuar në emisionin “Ndryshe” në Top Albania Radio, aktorja e njohur Cubi Metkaj e pohoi lajmin se do e shohim në “Big Brother VIP 3”.

Pyetjes nëse do ishte e hapur për të krijuar një lidhje,Cubi tha:”Po unë për këtë do futem. Të gjej burrë. Të bëj edhe një fëmijë. Të më shikojë edhe mua Zoti më në fund. Aty brenda do sistemohemi”

Cubi është aktore humori dhe sigurisht nuk i besojmë 100% kësaj deklarate por BBVA ka treguar se i ecën me shkesitë,ndaj nuk i dihet..

IMG 5286

Të ngjashme