Kryefjala Logo

Aktorja e njohur na jep këshilla: Që të shkoni mirë partnerin duhet t’i pini gjakun!

2 vite më parë


Aktorja dhe modelja e njohur, Megan Fox ka dhënë së fundmi një intervistë për Glamour UK. Fox ka rrëfyer se ajo dhe i fejuari i saj, Machine Gun Kelly pinë gjakun e njëri-tjetrit “për qëllime rituale”.

“Pirja e gjakut të njëri-tjetrit, mund t’i konfuzojë njerëzit ose ata po na imagjinojnë duke e pirë gjakun me gota si tek “Game of Thrones. Por jo janë vetëm disa pika, ne e konsumojmë gjakun e njëri-tjetrit vetëm për qëllime rituale”, ka përfunduar rrëfimin e saj Megan Fox.

A696EC37 BEF9 48B4 81B1 327B07B972B8

Fox vijoi të shpjegojë se cilat mund të jenë ato rituale ku ata pinë gjakun e njëri-tjerit dhe ato ishin “ritualet që kishin të bënin me hënën e re dhe hënën e plotë”.

Besojmë se ju që jeni çift nuk keni ndërmend të eksperimentoni si këta dy kingat?! …

Të ngjashme