Kryefjala Logo

Aktori shqiptar pjesë e Big Brother?!

9 muaj më parë

Aktori Elvis Pupa ka “trazuar” rrjetin me një postim të bërë së fundmi. Visi prej vitesh i ka munguar ekranit shqiptar, por duket se do të ketë një rikthim.

Përmes batutave të tij Vis Pupa ka dhënë disa alternativa se ku mund ta shohim, e një ndër ta mund ishte “në një reality show”.

Por nuk kemi ende të konfirmuar asgjë, ne na duhet të presim netët e spektaklit për të mësuar nëse Vis Pupa do t’i shtohet kastit të banorëve të këtij edicioni. Dhe nuk është çudi që kjo të jetë një tjetër ironi e radhës së Vis Pupës.

1200789D 570C 4D40 8F72 0F23A0F65FDD CCEE4A2D 78E5 49AD 8DF0 C34DC19441E7

Të ngjashme