Kryefjala Logo

Aktori që bëri të harrohet Eurovizioni. Imitimi i Alban Ramosajt që ngatërroi gjithë portalet.

2 vite më parë

Ditën e sotme një postim i Olti Currit në Insta Story ngatërroi gjithë portalet, duke na bërë të mendojmë se reagoi Alban Ramosaj, por në fakt jo. Ishte një lojë e realizuar nga Olti në bashkëpunim me aktorin e SNOB, Elios Shuli.

Imitimi i Elios ka qenë aq perfekt sa për pak menduam se vërtetë ishte Alban Ramosaj, dhe prandaj edhe titulli i artikullit ishte me pikpyetje. Elios një talent i lindur i cili arriti që të shuante zhurmën e Eurovizion edhe ta kthente vëmendjen nga vetja.

Olti ka publikuar bisedën me Eliosin ku e falenderon për spektaklin e dhuruar në rrjet.

5C045124 89C9 48BD A511 B43D3F3579BD

498A9EA7 B836 4F3C BA54 40106611B0B9

Epo në fund na kishte marrë malli për ca lojra ndonse personazhet tanë nuk janë aspak sportiv për ti kuptuar ato.

Të ngjashme