Kryefjala Logo

Aksidentohet Butrint Imeri!

31 Mars, 2022 | 10:35 am

Këngëtari i njohur Butrint Imeri është përfshirë në një gjendje jo të mirë. Ai ka publikuar një foto në Insta Story me këmbën e fashuar.

“Aksident”- ka shkruajtur Butrinti përbri pa dhënë më shumë detaje se çfarë ka ndodhur. Ndonse ka bërë merak fansat nuk na mbetet gjë tjetër veç se të presim tjetër reagim.

Butrinti është on top në keto momente dhe çdo këngë e tij kthehet menjëherë në hit. E sigurisht që ka rrëmbyer e zemrat e publikut.

89DBEC38 03C5 48D0 AE50 587FB9055A11

Të ngjashme