Kryefjala Logo

Aksidentohet Armina Mevlani, ja gjendja e saj!

5 Prill, 2022 | 8:46 pm

Pasditen e sotme ka qarkulluar me shpejtësi lajmi se blogerja dhe moderatorja e “Goca dhe Gra” është përfshirë në një aksident automobilistik.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën e Astirit, ku Mevlani i jepte një makine Audi teksa është kapur me një kamion. Fatmirësisht nuk ka patur lëndime por vetëm dëme materiale.

Deri më tani nuk ka ardhur një reagim nga kjo e fundit, ndonse dihet që është në gjendje të mirë!

Të ngjashme