Kryefjala Logo

“Ai të përfaqësojë Kosovën”, Alban Ramosaj i kundërpërgjigjet me terma ofendues Agim Doçit!

2 vite më parë

Në një intervistë Agim Doci është shprehur pro këngës së Ronelës në Eurovizion dhe ka thënë që Albani më mirë të përfaqësojë Kosovën. Menjëherë ka reaguar Albani nëpërmjet një postimi në story.

Ai shprehet i revoltuar për ndarjen krahinore dhe shprehet se ka nota rracizmo. Por Albani ka bërë një gabim, teksa i drejtohet i ofenduar për racizëm Docit, nuk kursehet me terma ofendues ndaj tij, madje i vë në fokus edhe Rakinë.

Jo Alban i mirë, jo kështu! Ti mund të jesh shqiptar i mirë e bravo të qoftë po me atë rast mëso edhe të shkruash shqip. E falendero që po merr vëmendjen prandaj e ti je i papërtuar tu kthesh përgjigje një më një!

647C8826 050D 4ADB 9963 7E8954BE7051

Të ngjashme