Kryefjala Logo

Agnesa Hadërgjonaj, nënë për herë të dytë.Zbulohet gjinia e bebit…

1 vit më parë

Agnesa Hadërgjonaj, vajza e këngëtares Albërie Hadërgjonaj është komentuar për jetën e saj private edhe pse e ka mbajtur atë larg medias. Agnesa do të bëhet nënë për herë të dytë me partnerin e saj Valdrin Seçi dhe burime për Kryefjala.com bëjnë me dije se çifti janë në pritje të një djali.
CFF0FA12 A87C 4E17 9392 4E9F259E6FBE 320390FD E200 4490 B948 C0CC9F661422

Elektra (vajza e madhe e Agnesës) do të bekohet me një vëlla së shpejti dhe këngëtarja Albërie Hadërgjonaj do të gëzoj statusin si gjyshe për herë të dytë. Këngëtarja e konfirmoi lajmin se do të bëhet sërish gjyshe në programin “ZemërLuana”.

Të ngjashme