Kryefjala Logo

Afrona e Bleros bëhet e gjallë, tregon arsyen pse i fshiu të gjitha postimet nga Instagrami

27 Qershor, 2022 | 11:49 am

Vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes ndarja e Bleros nga partnerja e tij Afrona. Dje ka renë në sy një fenomen në rrjetet sociale, Afrona që e kishte fshirë cdo postim dhe që e kishte kthyer profilin totalisht privat.
Por mesa duket kjo gjë ka ndodhur pa dëshirën e saj, pasi profili i Afronës ishte hakuar. Ka qenë modelja që e ka bërë publik lajmin pak minuta më parë në Instagram.
43C4BDFF 5188 499E 8A15 499E2C432D26

Ndërkohë Blero nga ana tjetër vijon me thënie e shprehje që lidhen kryesisht me ndarje, por nga Afrona s’kemi asnjë reagim. Madje thuhet se kënga e tij e fundit është dedikim për ish-bashkëshorten.

 

Të ngjashme