Kryefjala Logo

Adrola Dushi uron live ish-burrin: “Jetë të lumtur ty dhe Fifit”

2 vite më parë

Adrola Dushi ka qenë e ftuar në programin “Më lër të flas”, ku nuk ngurroi të fliste për jetën e saj private dhe profesionale.

Pasi tregoi se është “single”, Donald dhe Romeo Veshaj e ‘ngacmuan’ duke e pyetur nëse e ka uruar ish-burrin e saj Adis Patushin për lidhjen e tij me Fifin.

2D2581C7 7FB4 4E0E A12A 935C2FCDA7ED

Pjesë nga intervista:

Donaldi: A e ke uruar Adisin për lidhjen e re me Fifin?

Adrola: Doni ta uroj këtu? Jetë të gjatë dhe të lumtur çiftit.

Donaldi: Është për të mirë kjo apo jo?

Adrola: Po, sigurisht? S’kam asgjë kundra lidhjeve unë, jam shumë pro lidhjeve të dashurisë.

 

 

 

 

Të ngjashme