Kryefjala Logo

Adrola Dushi (për pak) pa vdekjen me sy…

25 Shtator, 2023 | 8:50 am

Nuk thonë kot një minutë mund të ndryshojë gjithë rrjedhjën e jetës. Kjo i ka ndodhur modeles Adrola Dushi, një problem që ajo ka preferuar ta ndajë me ndjekësit e saj. Modelja e njohur ka rrëfyer problemin që ka pasur me makinën e saj duke i kaluar jeta para syve, fatmirësisht pa pasoja.Për fat gjithçka ka kaluar pa pasoja dhe Adrola tani është mirë. Momentalisht jeta e modeles është mes Amerikës dhe Shqipërisë.

IMG 7443

Të ngjashme