Adrola dhe Capital T nuk i ndalin komplimentat për njëri-tjetrin…

2 muaj më parë

Ka përfunduar me sukses koncerti i dytë i Capital T, po këtë herë në vendlindje. Për më shumë se 4 orë show reperi prishtinali ka mbajtur të mbërthyer fansat e tij. Të njëjtën ndjesi dhe shije shumë të mirë i ka lënë koncerti edhe modeles, Adrola Dushi. Ajo ka thënë se ky koncert ka qenë i një tjetër niveli. Kaq ka mjaftuar që reperi të reagojë e ti dërgojë një zemër modeles bukuroshe shqiptare. Prej kohësh përflitet që mes tyre ka një histori të bukur dashurie.

A5CF6435 3269 4C9F B27C 9137368076CA 1

Të ngjashme