Adriana Matoshi flet për herë të parë pas luftës me tumorin: E mora vesh diten qe u futa ne BB VIP

11 muaj më parë

Mbrëmjen e sotme në emisionin “Goca dhe Gra” në Top Channel ka qenë e ftuar aktorja dhe deputetja Adriana Matoshi. Ajo ka folur për herë të parë në studio për luftën e saj me tumorin në kokë për herë të dytë.

Adriana ka treguar se tumorin e ka zbuluar në ditën që është future në Big Brother VIP për të surprizuar Arjolën.

“Kisha marrjemendsh dhe kisha frikë se do të më binin të fikët brenda shtëpisë, por e mbajta veten sepse nuk doja të bëja merak Arjolën”.- ka rrëfyer ajo.

Më tej Adriana ka treguar se kreu të gjitha vizitat dhe vendosi ti nënshtrohej një tjetër operacioni ku fatmirësisht doli me sukses dhe është falenderuese për të gjithë njerëzit që e mbështetën. Ajo gjithashtu nuk ka ngurruar të tregojë se partneri I saj Keith I ka qendruar mjaft pranë në këto moment të vështira!

Për më tepër ndiqni ndiqni emisionin e plotë:

Të ngjashme