Kryefjala Logo

Adriana Gaxha na prezanton më në fund me të dashurën

2 vite më parë

Këngëtari i njohur Adrian Gaxha është shkëputur totalisht nga muzika dhe vëmendja mediatike. Nga fotot që kryesisht poston në rrjetet sociale kemi parë që Gaxha është fokusuar më shumë tek pjesa e biznesit të tij.

Por sot në rrjetet sociale Gaxha ka postuar një foto nga makina krah një vajze bionde. Ai është përfolur se është në një lidhje dashurie, por duke mos dashur kurrë të tregojë identitetin e partneres së tij.

5968B573 7D3F 4D2C 8E0F 4FA0C90D2027

Urojmë që këngëtari të rikthehet sa më shpejt në muzikë, pasi ka qenë gjithnjë i veçantë në llojin e tij. Një nga këngët e tij më të famshme është “Ngjyra e kuqe”.

Të ngjashme