Kryefjala Logo

Adisi ultimatum publik Fifit :”Kaq po të them!”

9 Qershor, 2022 | 5:06 pm

Adisi dhe Fifi vazhdojnë romancën e tyre të dashurisë që lindi pas eksperiencës së kësaj të fundit në Big Brother Vip.

Me një lidhje të bërë tashmë publike,Fifi dhe Adisi nuk fshihen dhe dashurinë por edhe ‘konfliktet’ i bëjnë në sy të njerëzve që i ndjekin.

Së fundmi këngëtarja ka postuar në Instagram një foto të sajën dhe gjithë vëmendjen e mori komenti Adisit ku i thotë ta fshijë postimin.

Adisi: Hiqe këtë postin
Fifi:Pse?
Adisi:Hiqe kaq po të them.Apo sje dhe me të verdha
Fifi:Fiks pra me ti shpu sytë
Adisi:Edhe pse gabon unë do të ha krejt..

Ndjekësit janë argëtuar nga xhelozia që Adisi e shfaq hapur për Fifin

2853A40E D8DB 409C A6A3 65E29C22F5F2

Të ngjashme