Kryefjala Logo

Adisi feston ditëlindjen, Fifi ka dy fjalë zemre!

3 Korrik, 2022 | 12:48 pm

Ditën e sotme Adisi feston ditëlindjen. E sigurisht që nuk mund të mungonte një urim nga Fifi.

Ajo ka publikuar një foto me Adisin në Instagram dhe përbri shkruan: “Të gjithë botën e kthej përmbys për ty. Gëzuar dashni!”

Fifi dhe Adisi kanë disa muaj së bashku e duket se dashuria është e fortë ndonse kanë shpallur shumë luftë me njëri tjetrin.

BCEB46C0 0B1D 4D0D 85EF 7BFD844645AD

Të ngjashme