Kryefjala Logo

Adis propozon Fifin për martesë!

22 Dhjetor, 2023 | 11:21 pm

Mbrëmjen e sotme në Dancing With the Stars Fifi ka kënduar një këngë Krishtlindjesh, ku menjëherë pas përfundimit Adisi i është bashkuar në skenë.

 

Ai është ulur në gjunjë dhe i ka nxjerrë unazën. “Je shumë e bukur, a do martohesh me mua?”- ka thënë Adisi.

Ndërkohë që Fifi ka qenë tej e emocionuar. Dhe të gjithë konkurrentët u mblodhën për ta uruar.

 

17937253 CD50 45E1 A61F E635B62267BB

 

Të ngjashme