Kryefjala Logo

“Adis Patushi reagon me një postim pas lajmit për ndarje nga Fifi”

18 Gusht, 2022 | 8:33 pm

Përgjatë gjithë ditës së sotme në media ka qarkulluar lajmi që Fifi dhe partneri i saj, Adisi i kishin dhënë fund lidhjes së tyre të dashurisë. Por mesa duket ky lajm nuk qenka aspak i vërtetë sepse të dy protagonistët e “telenovelës” të bukur të dashurisë kanë reaguar me anë të Instagramit duke i cilësuar këto lajme si aspak të vërteta.

Fillimisht ka qenë Fifi me një status të gjatë dhe shpjegues duke na treguar se ajo dhe Adisi janë bashkë dhe të lumtur.

D3D5AA93 195D 4AEA 913D 5C18A0318973

E më pas vet Adisi duke postuar një foto të tyre me mbishkrimin “Unë veç kom me i knu dashnisë për ty”…

873707A8 30AA 44B1 88E6 78F34798472B

Pas këtij dedikimi edhe fjalët tona do ishin të tepërta kështu që po e mbyllim me një urim për të gjitha vajzat e faqes sonë. “Paçi fatin e Fifit”.

Të ngjashme