Kryefjala Logo

Adis Patushi pjesë e Big Brother VIP 3?

1 muaj më parë

Fifi ka qenë një ndër banoret që bëri bujë me lojën e saj dhe dinamikat që krijoi në shtëpinë e ‘Big Brother Vip’ edicioni i dytë.

Por duket se pjesë e BB VIP tani më do të jetë bashkëshorti i saj, Adis Patushi.

Të paktën këtë ka lënë të nënkuptohet Adisi. Përmes një postimi në Instastory, Adisi shkruan: “Shihemi së shpejti”, teksa në foto shihet logoja e “Big Brother VIP Albania”.

 

C0A012E0 5A51 43A9 8068 4A2F2AD8382F

Të ngjashme