Kryefjala Logo

Adelina Tahiri bën dedikimin prekës për të birin:

27 Gusht, 2022 | 10:46 pm

Ditën e sotme është një ditë e veçantë për Adelina Tahirin pasi i vogli i saj ka ditëlindjen. Adelina ka zgjedhur të bëjë një dedikim prekës nëpërmjet një postimi në Instagram.

Përbri fotos të të birit ajo shkruan: Jeta Mamit! Urime ditëlindjen dhe gjithë të mirat e kësaj bote të dëshirojmë. Falenderoj Zotin çdo ditë për ty që të kam dhe që më zbukurove jetën.

Do jemi gjithmonë afër teje dhe në ngritjet e tua, në uljet e tua. Dhe kur duhet dikush të t’i fshi lotët prapë unë do të jem aty, dhe në gëzimet dhe sukseset e tua unë prapë do të jem aty. Gjithmonë nëna më krenare për ty! Tputh pa fund Mami”

6859C7DD 83C9 4400 918A 678168BD988A

Të ngjashme