Kryefjala Logo

Adelina Ismajli ka dy fjalë për djalin në ditën e parë të shkollës!

5 Shtator, 2023 | 12:06 pm

Ditët e fundit shumë fëmijë kanë nisur shkollën, e padiskutim nuk kanë munguar as urimet në rrjetet sociale.

Së fundmi, këngëtarja Adelina Ismajli ka publikuar një foto me djalin e saj dhe bashkëshortin Valin, ku përbri shkruan:

“Urime drita e nënës, dita e parë në shkollë. Unë dhe babi të urojmë një rrugëtim të mrekullueshëm. Qofsh i lumtur”.

Ndonse duket se ka qenë ky një moment shumë special, të cilin Adelina ka vendosur ta ruajë si kujtim nëpërmjet kësaj fotoje.

Të ngjashme