Kryefjala Logo

Adelina Ismajli dhe Robert Berisha.Si dukej çifti para 25 vitesh, kur ishin të rinj dhe të dashuruar

15 Maj, 2022 | 11:04 am

Robert Berisha dhe Adelina Ismajli ka vite që njihen me njëri – tjetrin. Adelina është një nga këngëtaret më energjike në showbizin shqiptar ndërsa Roberti si njihet si ish muzikanti i këngëtarit, Sinan Vllasaliu dhe vitet e fundit për karrierën e tij solo.

Së fundmi po qarkullon një video në rrjetet sociale, në një tavolinë shihen figura të famshme të asaj e kohe. Videoja është realizuar pak vite pas luftës ku shohim mes tyre Adelinën dhe Robertin. Ata duken shumë të vegjël dhe thuhet se asokohe ishin të dashuruar.

Nuk dihen arsyet e ndarjes së tyre por nëse do të kishin qenë ende bashkë do të ishin një nga çiftet më të komentuara të showbizit. Madje do ftonin edhe njëri-tjetrin në programet respektive.

Kujtojmë që ata janë sot prindër, Adelina është nënë e një djali dhe e lumtur me martesën e saj me bashkëshortin Vali, ndërsa Roberti është baba i Renee, i divorcuar nga ish-partnerja Nora Istrefi dhe pak ditë më parë konfirmoi se është i dashuaruar.

36F05EF1 3673 42FD B2E5 603487EF84FD B3CD9BB6 4E43 4A22 9E7F E900DBDF8815 26A98297 CB0F 4AD5 B33A 2571968E27DD

 

Të ngjashme