Adele rikthehet pas 6 vitesh, publikon kengen e re

1 vit më parë

 

Me publikimin e këngës së re të Adele që nga viti 2015, kanë reaguar shumë të famshëm.

Rikthimi i shumëpritur i këngëtares britanike mbërriti në mesnatën e së premtes (15 Tetor) me publikimin e këngës “Easyon Me”.

Balada “zemërthyer” është vlerësuar nga kritikët dhe fansat, me më shumë se 11.5 milionë njerëz që e kanë parë videon në YouTube në vetëm shtatë orë.

Yjet përfshirë Lil Nas X dhe ish -yllin e One Direction, NiallHoran kanë ndarë reagimet e tyre ndaj këngës së re.

Lil Nas tha “ Kjo është një këngë shumë e bukur. Është çmenduri të mendosh që ajo është rikthyer pas kaq vitesh, fuqishëm”.

Ndërkohë, në Instagram, Horan tregoi se po dëgjonte single -in në Spotify, duke e shoqëruar imazhin me një emoji të zemrës, ndërsa reperja Busta Rhymes ndau disa emoji me flakë.

Aktorja pa mend Alicia Silverstone shkroi: ” @Adele … ti gjithmonë më bën të qaj.”

Aktori dhe prezantuesi i podkasteve Marc Maron shtoi: “Unë mendoj se e dua Adee. Mos i tregoni askujt. ”

Ylli i Game of Thrones Maisie Williams shkroi: “Ne dëshirojmë ta shohim”, ndërsa këngëtarja Normani tha: “ADELE oh ADELE unë dua uuuuuuuuuu.”

“Easy On Me” është një këngë, në të cilën Adele shpjegonvendimin e saj për t’u larguar nga martesa e saj në vitin 2019, ndërsa i kërkon djalit dhe ish-burrit të saj për mirëkuptim.

Të ngjashme