Kryefjala Logo

“Acqua di Parma” bën bashkë ish të dashurën dhe të dashurën aktuale të djalit të Jozefina Topallit

1 vit më parë

Ju e dini që eventet e ndryshme bëjnë bashkë njerëz të të gjitha fushave. Eventi i ditës së sotme ishte jo vetëm me njerëzit e duhur por edhe me aromë fantastike. “Prestige Group” e cila ka ekskluzivitetin e brandit të mirënjohur të parfumeve luksoze “Acqua di Parma” për Shqipërinë, ka prezantuar sot “fragancen” e re “Acqua di Parma, Magnolia Infinita”. Një kombinim fantastik mes lules së Magnolias dhe agrumeve.

6FCAE1A3 98D9 401F 8154 E79DD6251D49

Të pranishëm në prezantimin e këtij produkti ishin këngëtarë, blogerë e gazetarë të njohur si Armina Mevlani, Olti Curri, Adelina Tahiri, Ori Nebijaj, Eraldo Rexho, Orinda Huta, Suada Daci, Estela Ujka, Eni Shehu si dhe dy moderatoret e sportit, Cindy Marina (njëkohësisht ish Miss dhe modele) si dhe Eva Murati.

53F66D37 B155 4CFB 8125 DD075512B6F3

Të dyja vajzat njihen gjithashtu si partneret e Genar Topallit, djalit të Jozefina Topallit. Siç e shohim edhe në këtë video që ka postuar blogerja, Estela Ujka.

Të ngjashme