Friday, October 15, 2021

Latest Posts

“A ke bërë ti ndonjë çmendur për dashurinë?”. Ja si përgjigjet Arilena Ara

Arilena Ara ka qenë e ftuar nëpërmjet Skype, në emisionin “Goca dhe Gra” në Top Channel. Është folur rreth projekteve të reja të knëgëtares dhe në një moment Arilenës i drejtohet pyetja “A ke bërë ti ndonjë çmendur për dashurinë?”.

“ Për mua kanë bërë çmenduri, por unë nuk kam bërë ende, do ta ndaja me ju por me modesti shumë të madhe nuk kam bërë ende.” është shprehur Arilea dhe më pas hezitoi të tregonte histori të cmendurive që kanë bërë të tjerët për të.

Më pas Tea e ka pyetur nëse mban mend ndonje nga këto cmenduri nëse I kanë bërë kaq shumë, Arilena ia ktheu ““Po mirë, unë gjithë kjo goc ti mendon se kaq të thjeshtë e kam unë të zgjedh një”.

Latest Posts

Don't Miss