Thursday, October 28, 2021

Latest Posts

A ke bere operacione plastike? Robert Berisha habit me pergjigjen e tij!

Diten e djeshme Robert Berisha ka bere nje pyetesor me fansat ne Instagram. Duke qene se keto jane te rralla nga Roberti sigurisht qe ka patur shume kuriozitet per fansat!

Nje nder pyetjet qe terhoqi vemendje ishte; A ke bere operacione plastike?

Dhe pergjigja e Robertit na ka shokuar por sigurisht ka qene edhe shume gazmore!

”I vetmi operacion qe kam bo, ka qene synet para 35 viteve”- ka shkruajtur ai.

 

Latest Posts

Don't Miss