Kryefjala Logo

A ka folur Kiara me familjarët e Luizit? Motra e Luizit shuan heshtjen

30 Mars, 2023 | 8:04 am

Sigurisht që pas daljes nga shtëpia të Kiarës, kurioziteti është i madh, nëse ajo ka folur me familjarët e Luizit.

Motra e Luizit ka realizuar një ask në story, ku ka marrë shumë pyetje nga fansat rreth raportit që ka me moderatoren.

Ajo shprehet se Kiara është ndryshe nga çfarë e kanë parë gjatë formatit televiziv dhe se iu duket shumë e ëmbël dhe pozitive, teksa ka shprehur mbështetjen për dashurinë e tyre.

2B67D13C 8C87 4EEE 9E50 5413DE5F30B3

4BC2C6F6 5FC5 4D3A A815 C09499BB3578

12DAD6D4 BD46 4B85 8D99 5820E7B6E594

Të ngjashme